Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Фашизм не пройде! Ми маємо його перемогти!

Сучасна Україна перебуває на порозі історичної катастрофи, адже у країні, яка перемогла фашизм, він знову піднімає свою голову.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, виступаючи із парламентської трибуни 15 червня 2021 року.

«Шановні! Я звертаюся до розуму та серця людей. Скажіть мені, як так сталося, що у країні, яка перемогла фашизм, сьогодні урочисто вшановують фашистів?!», – задався питанням політик, і навів низку прикладів, які, на його переконання, «ведуть Україну у бік історичної катастрофи».

«У Тернополі вшанували 99-річного військового злочинця, есесівця Миколу Самиціва… У школах Львова провели відкриті уроки про діяльність Володимира Кубійовича – посібника фашистів!.. Обласне телебачення Полтави зняло сюжет про командира 31-ої добровольчої дивізії СС Петриченка, який брав участь у придушенні Варшавського повстання, знищенні партизанських загонів і масових вбивствах мирного населення!» – обурився Вадим Рабінович.

«Мер міста Стрий додумався одягнути есесівську форму, проводжаючи в останню путь карателя, унтершарфюрера Івана Фіалку. У видавництві «Мандри» вийшла книга «Українські юнкершафти: підготовка українського офіцерського корпусу у військах СС та їхня служба у дивізії «Галичина». Нещодавно урочисто відсвяткували 94-й день народження ветерана нацистської дивізії СС «Галичина» Врубльовського…», – продовжив народний депутат.

І все це відбувається сьогодні в Україні, звернув увагу співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

Та і це далеко не все! «Пішли далі… У Тернополі відкрито меморіальну дошку унтершарфюреру Мар’яну Лукасевичу з дивізії СС «Галичина»; відкрито пам’ятник нацистському військовому злочинцеві, члену дивізії СС «Галичина», учаснику масових вбивств єврейського польського населення Хорошевському. Вдумайтеся, у День Перемоги 9 травня в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь ветерана нацистської дивізії СС «Галичина» Мулика та вийшла біографія полковника штурмбанфюрера СС Євгена Побігущого… Почитайте інтерв’ю цих «героїв», подивіться фотографії, де вони у пілотках із черепами та кістками – все є у відкритому доступі!» – закликав політик.

Та «позамежную» Вадим Рабінович назвав подію, яка днями відбулася у центрі Києва, а саме – урочиста (!) церемонія прощання з ветераном дивізії СС «Галичина» Орестом Васкулом.

«Вперше в історії України в останню путь «есесівця» проводжають із державними почестями рота почесної варти президентського полку Збройних сил України, а разом із ними – члени резерву дивізії СС!!!», – обурився народний депутат.

«І весь цей жах, підкреслюю, відбувається у країні, яка перемогла фашизм; у країні, яка зробила величезний внесок у перемогу над нацизмом!.. Люди добрі, що відбувається у нашій країні?! Як так сталося, що нащадки і послідовники «есесівців» крокують вулицями України, яка перемогла фашизм? Нацизм не має права і не може піднімати голову! І тільки ми з вами відповідальні за цю боротьбу, сьогодні тільки від нас залежить, чи буде переможено фашизм у сучасній Україні! Смерть фашизму!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 16 червня 2021
×
Приєднатися