Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми із Донецька, то він точно не повинен спілкуватися з божевільними терористами!

Сьогодні в українському суспільстві йдуть дебати, чи правильно зробив Президент України Володимир Зеленський, зателефонувавши «луцькому терористові». «Звичайно, правильно. Тому що це нормально - боротися за життя людей».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик нагадав слова глави держави, який сказав, що буде розмовляти з будь-яким терористом заради порятунку людей.

«Але тепер у мене до Зеленського питання: чому ви готові розмовляти з терористом з автобуса, а рятувати людей на сході країни, де чотири мільйони людей живуть під постійним бомбардуванням, ви не готові? Тут - буду, а тут - ні... це так не працює!» - зауважив політик, назвавши подію в Луцьку «дешевим спектаклем».

Вадим Рабінович наполягає: «Потрібно розмовляти з усіма, щоб принести мир і виконати дану самим же Зеленським під час виборчої кампанії обіцянку. А що ми маємо сьогодні? Захист своїх співвітчизників - це добре, якщо він ведеться на постійній основі. А якщо рятувати людей «під піар», «під відосік» - це погано! Якщо ви не хочете розмовляти з людьми із Донецька, то ви точно не повинні спілкуватися з божевільними з автобуса!»

«Нехай ніхто не ображається... Але ось з'явився ще й полтавський терорист, який пройшов АТО... Начебто заслужена людина, пройшла війну, а піднімаємо біографію - кілька судимостей... Я сподіваюся, там же не всі такі в АТО, були ж і хороші люди... Не повинна ж участь в АТО бути пом'якшувальною обставиною при винесенні вироку за вчинений злочин! В іншому випадку давайте оголосимо: всі, хто брав участь в АТО, мають право грабувати, вбивати не більш десяти осіб!» - зауважив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Втім, політик вважає, що пояснити сплеск злочинності в Україні дуже легко.

«Радикали, бандити, злочинці бачать повну імпотентність влади і користуються цим. Вони б'ють, вбивають людей, стріляють з гранатометів по телеканалах, кидають гранати в офіси опозиційної партії, захоплюють автобус з людьми. Вони хизуються гранатами, розмовляють з президентом, вони разом рекламують фільми... А що далі буде? Звичайно, знайдеться і другий, і третій, і п'ятий, які захочуть показати себе таким ось чином», - констатував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 23 липня 2020
×
Приєднатися