Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Справа Медведчука - це беззаконня і тиск на опозицію!

Справа, яка порушена проти народного депутата України, голови політради політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука - «це беззаконня і тиск на опозицію!». У будь-якій демократичній країні світу Медведчука звільнили б в той же день, оскільки ніяких конкретних доказів його провини не надано. Однак в Україні все по-іншому - українська влада підминає під себе закони в надії, що їй все пробачать.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «Перший незалежний».

«Телеканал «Перший незалежний» вимкнули з ефіру через якийсь лист «якоїсь людини з СБУ»... До сих пір роз'яснень з цього приводу немає, телеканал, як і раніше веде мовлення лише в YouTube, перебуваючи в підвішеному стані!» - звернув увагу політик.

«Що ж стосується ситуації з Медведчуком - це кричуще беззаконня хоча б з тієї причини, що влада прострочила всі терміни у цій справі. В будь-якій демократичній країні світу його б звільнили в той же день. Але ми живемо в Україні, ми живемо в іншій системі, де влада думає, що «підім'явши» закони «під себе», в країні можна щось побудувати, а результат простить методи. Але це не так - такого бути не повинно!» - підкреслив Вадим Рабінович.

Опубліковано: 12 липня 2021
×
Приєднатися