Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Без аудиту держави у нас немає майбутнього!

Україна потребує аудиту, без якого країна не зможе встати на правильний шлях - на шлях розвитку. Впевненість в цьому висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною», який проходить в середу, 20 листопада.

«Люди добрі, якщо ми не проведемо аудит держави, який обіцяв нам президент Зеленський у своїй передвиборчій програмі, то ми не будемо знати, що робити далі!» - заявив політик.

Вадим Рабінович нагадав, що багато країн-сусідів України зробили це і тепер активно розвиваються.

«Україна - єдина країна в Європі і одна з небагатьох в світі, економіка якої падає. З країни їдуть люди, знищується промисловість! Хіба ми «дурні»? Ні! Це влада занадто хитра!» - вважає парламентарій.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» звернув увагу на те, що «багато країн світу беруть із задоволенням українців на роботу, тому що ми - працьовиті, розумні, освічені люди, ми нормальний народ!»

«А що ж сталося з нашою країною? Польща, жителі якої ще 20 років тому приїжджали до нас поїсти, - сьогодні є локомотивом європейської економіки. Я бачив польські лікарні. Нам 50 років треба працювати до їх рівня охорони здоров'я», - обурився парламентарій.

Вадим Рабінович нагадав: «При розпаді СРСР ми мали шостий в світі потенціал за економічними показниками - у нас була авіація, космонавтика, суднобудування і так далі. Ми пішли від «невмитого» Союзу і чого ми досягли? Тепер у нас немає нічого, ми купуємо списані, смердючі кораблі і літаки...»

«Тому, нам потрібен аудит держави. Потрібно, щоб нам чесно відповіли: «У такому-то році Василь, Петро, Микола вкрали стільки то. У наступному ті вкрали стільки то». Нам потрібні ці відповіді, щоб зрозуміти, погані не ми, а просто ми ставимо «яресьок», які через три години після складання з себе повноважень покидали країну. І цей уряд вчинить так само...», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 20 листопада 2019
×
Приєднатися