Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Зелена» влада зовсім здуріла – вона перейшла до терору!

Після невдалої спроби «віджати» телеканал «112 Україна» чинна влада перейшла до вчинення терористичних актів, про що може свідчити знайдений біля входу до офісу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» вибуховий пристрій. 

«Влада геть здуріла – після невдалої спроби вкрасти телеканал «112 Україна» перейшла до терору. Підкладено вибуховий пристрій біля входу в офіс партії в Києві. Тільки завдяки пильності охорони, бомбу було виявлено і знешкоджено поліцейськими, які прибули за викликом», – написав народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook

Політик, посилаючись на правоохоронців, звернув увагу на той факт, що вибуховий пристрій закладали професіонали – зараз триває активний пошук злочинців. 

«Усе це говорить про одне: у країні повний розгул бандитизму! Тільки за останні дні скоєно напади на офіси «ОПЗЖ» в Ужгороді та Маріуполі. Крім того, у Полтаві в офіс партії було кинуто гранату. А поки правоохоронці шукають, радикальні напівфашистські угруповання при повній бездіяльності влади продовжують залякувати, бити, вбивати тих, хто не хоче жити в цьому лайні, хто не хоче мовчати! Країну накриває бандитизм!.. У біди очі зелені...», – резюмував Вадим Рабінович. 

Нагадаємо, що в ніч із 8 на 9 серпня 2020 року на парковці за кілька метрів від входу до будівлі офісу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» було виявлено закладений зловмисниками вибуховий пристрій. 

Цю подію у партії назвали спробою здійснення терористичного акту, який несе загрозу життю людей і який скоєно із політичних мотивів. 

У зв'язку із цим партія «Опозиційна платформа – За життя» направила заяву на ім'я голови Служби безпеки України, в якій вимагає порушити кримінальну справу за фактом тероризму.

Опубліковано: 12 серпня 2020
×
Приєднатися