Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Зграя шарикових» увірвалася в країну і оголосила свій режим

Продаж землі, обмеження прав журналістів, підпорядкування ДБР президенту - це лише перші результати роботи некомпетентної влади. Президент Зеленський і «слуги народу» повинні виконати свої передвиборні обіцянки, а не вибудовувати вертикаль влади під себе заради розпродажу країни.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради.

«Державне бюро розслідувань, яке сьогодні реформували, вчора відкрило кримінальну справу на співробітників СБУ через стеження за народними депутатами від нашої фракції «Опозиційна платформа - За життя». Напевно, це і підштовхнуло владу до змін в структурі Бюро... Нічого страшного в цьому ми не бачимо, будемо спілкуватися з новими представниками ДБР... Сам же закон по Бюро йде в розріз з усіма демократичними нормами і зміцнює єдину вертикаль президента. Він покликаний зняти Трубу і все підкорити Зеленському. «Трубний період» очевидно закінчений, він владу не влаштовував (багато, напевно, розслідував). А тепер постало питання: Якщо глава ДБР буде призначатися президентом, то на кого глава Бюро працюватиме? На суспільство, парламент або президента? Відповідь очевидна! У «слуг» більшість в Раді, у всіх комітетах і нічого з цим поробити не можна! Можна писати хоч в Лігу сексуальних реформ, але це нічого не дасть. Ось навіть депутата Богдана Яременка, який повіям писав, прибрати не можуть. Вони навіть наступний непленарний тиждень зробили пленарним для того, щоб прийняти свої закони. Їм до дупи наша думка! Вони обіцяли «татові Соросу» продати землю в прискореному режимі і вони це і роблять. Але вони повинні знати, що це стане фінальним акордом їхнього режиму...», - підкреслив він.

Народний депутат також повідомив журналістам, що сьогодні в Харкові невідомі підклали під двері приймальні регіональної організації партії «Опозиційна платформа - За життя» гранату, назвавши це «тиском на опонентів».

«Сьогодні в Харкові робота офісу нашої партії почалася з того, що партійці виявили бойову гранату, яка була примотана до дверей. Раніше офіс півтора десятка разів обливали фарбою. Виходить, що чим більше падають рейтинги влади, тим більше переслідувань з боку націоналістів і кримінальних справ від влади на наших активістів заводять на місцях. Дежавю! На ЗМІ чинять тиск, міністри говорять, що потрібно вводити загальні стандарти новин для журналістів... Але в цілому, вони кажуть, мовляв, все добре! Єдине, надходження в бюджет за місяць скоротилися на 20 відсотків, трудовий кодекс переписаний так, що можна звільняти вагітних, інвалідів, 12 годинний робочий день дозволяється... До того ж землю продають, для людей рабські умови встановлюють, але всі продовжують аплодувати!» - обурився політик.

Прокоментував парламентарій і ситуацію, що склалася навколо мовного питання.

«Мене завжди звинувачують в тому, що я все описую в негативних тонах, але куди ж влада тоді примудряється весь позитив заховати? Наприклад, угорці сказали, що будуть разом з росіянами захищати права російськомовних в Україні. А хтось намагався зрозуміти мотиви угорців взагалі? Зрозуміти проблеми російськомовного населення в нашій країні, над яким відкрито знущаються? Для того, щоб це зрозуміти потрібні мізки, але я не впевнений, що вони є у нашої влади. Наприклад, представник попередньої команди, екс-міністр закордонних справ, «гордість нашої дипломатії» Павло Клімкін закликав українців відмовитися від айфонів через те, що Apple щось там не так розмістила... Ну як з ними можна розмовляти? Ця банда  божевільних, зграя «шарикових» увірвалася в країну і оголосила свою владу, обікрала нас до ниток, змінює трудовий кодекс... Мабуть, наше «Собаче серце» закінчилося інакше - «шарикови» перемогли!» - вважає політик.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» також заявив, що «президент Зеленський обирався, декларуючи один курс, а після обрання йде в НАТО і продовжує «порошенківщіну».

«Він - «зелений Порошенко», а це обманює 75 відсотків людей, які хотіли зупинити вбивство дітей черговими добробатамі... Я не знаю, що з цим усім робити, і можу, поки ще не закрили канали, донести свою позицію з цього питання. А що робити з «шариковими», які потрапили в Раду, я не знаю. Вони ж не винні, що вони немов з дитячого садка потрапили в старші класи і намагаються вирішувати тригонометричні задачі», - підкреслив Вадим Рабінович.

Народний депутат також відреагував на заяву представників виконавчої влади про те, що будуть виплачені пенсії на непідконтрольних територіях, назвавши подібні висловлювання «черговою брехнею».

«Уряд нахабно бреше, коли оголошує про початок виплат пенсій людям, які проживають на непідконтрольному Донбасі. Попередній Кабмін і профільний міністр Розенко вже пояснювали, що гроші лежать на якомусь рахунку, але я разом зі службами навіть сліду від цих коштів не знайшов. Грошей немає! Мені сумно від заяв Зеленського про те, що «ті, хто живе в ЛНР і ДНР, нехай їдуть в Росію, якщо вони так хочуть»... Угорці за таким принципом поїдуть в Угорщину, з непідконтрольного Донбасу люди поїдуть до Росії, а хто тоді залишиться? Купка «свідомих» зі своїми пам'ятниками есесівцям? Так не можна! Ви - президент всієї країни! І якщо перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що президент і «слуги» народу, користуючись довірою громадян, починають виконувати передвиборчі обіцянки, то я хочу нагадати, що перший закон, який вони обіцяли прийняти, був закон «Про народовладдя». Треба починати не з землі, а з «Народовладдя»... Робіть те, що обіцяли: знижуйте тарифи, припиняйте війну, поверніть в повній мірі людям можливість спілкуватися і читати російською мовою», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 3 грудня 2019
×
Приєднатися