Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Слуги» не мають права командувати, хто в якій ТСК має працювати!

Народний депутат України, член фракції «Слуга народу» Мар'яна Безугла відмовилася працювати головою Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради «по справі вагнерівців» та інших актуальних справах про державну зраду, якщо її заступником у комісії буде народний депутат України, член фракції «Опозиційна платформа - За життя» Ренат Кузьмін.

Цю заяву прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Я особисто передав голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову лист, в якому вказав на грубе порушення Регламенту. Це стосується ситуації навколо участі народного депутата від «ОПЗЖ» Ріната Кузьміна в роботі Тимчасової слідчої комісії у «справі вагнерівців». Нагадаю, що вона вже підтверджена голосуванням, а «слуги» не мають ніякого права командувати, хто і в яку ТСК повинен входити! Що ж стосується бажання Безуглої... - це її особисте бажання. Безугла інтелектуально не може управляти роботою комісії!» - вважає політик.

У будь-якому випадку кандидатуру Кузьміна «Опозиційна платформа - За життя» міняти не збирається.

«ТСК працюватиме з ним! Не хочуть?.. Нехай ідуть і не працюють, тоді в комісії буде працювати один Кузьмін. Але на побігеньках у влади ми бігати не будемо!..», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 18 червня 2021
×
Приєднатися