Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Слуги» нахабно, на очах у всіх, продали Україну!

Верховна Рада України дев'ятого скликання відкрила «скриньку Пандори», проголосувавши в першому читанні за урядовий законопроект з продажу сільськогосподарської землі, в тому числі - іноземцям. Незважаючи на те, що проти виступали всі фракції, за винятком «Слуги народу», законопроект №2178-10 підтриманий 240 голосами народних депутатів (227 - «слуги» і 13 - позафракційні).

Таке рішення парламенту прокоментував в його кулуарах народний депутат, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Усе! Землю Україну продали - тепер одна людина може купити сім десятих території Києва! Тобто, ціла столиця може бути скуплена однією людиною! Сьогодні нахабно, на очах у всіх, продана Україна. Якщо ми будемо мовчати і далі, така доля чекає і всього іншого, в тому числі і наші будинки! Перший крок зроблено!» - обурився народний депутат.

Звернув Вадим Рабінович увагу і на те, що «сьогодні всі комітети перебувають під контролем «слуг».

«Вони можуть завтра, як і сьогодні, голосувати за все: за продаж землі, кладовищ, будь-якого клаптика землі. Вони тепер можуть продати все, що завгодно! Тепер вони побачили свою безкарність. Як таке може бути, що без обговорення, без референдуму продають останнє - землю? Де ж ваше обіцяне «народовладдя»?» - обурився політик.

Але, незважаючи на це, Вадим Рабінович впевнений: «Сьогодні людям панікувати не треба, а треба зробити висновки, консолідуватися і виходити на вулицю, щоб висловити свою думку з приводу того, що відбувається».

«Влада продає Україну, знущаючись над нами. Але ми не повинні цього допустити! «Опозиційна платформа - За життя» закликає всі політичні сили до об'єднання, щоб не дати цій владі далі протягнути цей закон! А ви, люди, повинні кожному обраному вами «слузі» висловити своє ставлення до питання продажу землі. Ви не повинні дозволити представнику правлячої партії навіть намагатися з'являтися в окрузі з тієї причини, що вони сьогодні продали вашу землю!» - закликав Вадим Рабінович.

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися