Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Запорізькій області перепоховали останки воїнів, які загинули у Велику Вітчизняну війну

Напередодні Дня Перемоги в центрі села Тимошівка (Михайлівський район, Запорізька область) відбулося перепоховання останків 96 солдатів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ірина Руденко, яка взяла участь в церемонії.

Повернути імена героїв і віддати останню шану безіменним солдатам, загиблим в боях за визволення рідного краю, вдалося завдяки учасникам пошукових загонів, що діють на території Запорізької області ("Вертикаль" с. Тимошівка – керівник В. Сапалев, "Рубіж" с. Велика Білозерка – керівник А. Маковей, "Витязь" м. Дніпрорудне – керівник І. Чреватенко).

З майже сотні загиблих вдалося визначити прізвище, ім'я та по батькові тільки трьох. Це – Іван Петрович Горгопа, Олександр Семенович Калин і Василь Андрійович Левунец.

На заході була присутня родичка Івана Горгопи – Людмила Ковальчук, яка щиро подякувала всім, хто брав участь у пошуках.

«Хочу висловити подяку всім учасникам бойових дій, усім, кому вдалося пережити страшні часи війни, всім, хто був надійним тилом для воїнів. І сьогодні я хочу побажати всім нам мирного неба, а ветеранам – міцного здоров'я, поваги та довгих років життя!» – сказала Людмила Ковальчук.

Опубліковано: 8 травня 2021
×
Приєднатися