Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Запоріжжі стартував збір підписів проти відкриття ринку землі

Запорізькі опозиціонери оголосили акцію зі збору підписів проти відкриття ринку землі.

З 2 по 8 грудня у всіх містах і районних центрах області, а також у всіх семи районах Запоріжжя проходить мирна акція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Сьогодні поставити свій підпис під вимогою: «Не допустити продажу української землі!» можна було у наметах, встановлених на одній з найбільш багатолюдних площ Запоріжжя, – біля ринку.

Нагадаємо, понад 70% громадян України виступають проти відкриття ринку землі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримує людей в цьому чутливому для них питанні, акцентуючи, що ринок землі можна відкривати тільки після загальнонаціонального референдуму. Держава сьогодні не готова до відкриття земельного ринку: Земельний кадастр – не сформований, не завершено розпаювання земель сільгосппризначення, процвітає аграрне рейдерство, не сформована справедлива ціна за землю та багато іншого.

Запорізька обласна рада, Новомиколаївська районна, Гуляйпільська міська та Якимівська селищна ради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів «Про несвоєчасність продажу сільськогосподарської землі в Україні».

Опубліковано: 3 грудня 2019
×
Приєднатися