Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Запоріжжі та області радикали здійснили низку нападів на намети ОП-ЗЖ

У середу, 26 серпня, у Запоріжжі було скоєно п'ять нападів на намети ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, також два напади було скоєно в області. На місця подій були викликані співробітники Національної поліції, складені відповідні протоколи та зібрані свідчення свідків і потерпілих.

У Запорізькій області в рамках акції «Об'єднуйся з нами, поки не пізно!» проходить збір підписів на підтримку жителів Донбасу, де за поданням голів ВЦА Донецької та Луганської областей ЦВК скасувала вибори у 18 ОТГ.

Агітнамети встановлені у Запоріжжі, Бердянську, Токмаку, Пологах, Оріхові, Мелітополі та інших містах і населених пунктах регіону. Люди активно підходять до наметів, ставлять свої підписи, цікавляться позицією партії з багатьох питань, висловлюють свою підтримку ОП-ЗЖ. «Люди кажуть нам, як важливо, щоб влада припинила війну. Підтримують цілі партії. Розуміють, як важливі місцеві вибори для майбутнього нашої країни», – каже волонтер Наталія.

Напевне, активність і підтримка акції жителями області не сподобалася деяким політичним силам, і, розуміючи, що на перемогу на цих виборах владі розраховувати не доводиться, все, на що вони здатні – це на залякування і погрози на адресу беззахисних людей.

«Невідомі в масках і бейсболках підбігли ззаду і почали ножами різати наш намет, гнути залізний каркас. Їх було троє, вони виглядали дуже агресивно і неадекватно, один з них все знімав на камеру. Благо навколо було багато людей, вони прийшли нам на допомогу, викликали поліцію – ці нальотчики вмить розбіглися. Вони і вчора приходили і говорили: "Ось ви посміхаєтеся, а ми вас будемо вішати і стріляти, і теж будемо посміхатися"», – розповіла волонтер Валентина Василівна.

Як зазначають запорізькі партійці, всі ці факти свідчать лише про одне – влада боїться опозицію, нічого не може зробити з падінням свого рейтингу і готова йти на крайні заходи, використовувати будь-які брудні методи, щоб залякати представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і людей, які підтримують нашу політичну силу. «Але ми їх не боїмося, їх не бояться люди і вони готові протистояти цій агресії. Тож наша акція триватиме. У нас сильна команда, і ми віримо, що разом ми обов'язково переможемо», – говориться в заяві Запорізької команди ОП-ЗЖ.

Опубліковано: 27 серпня 2020
×
Приєднатися