Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Запоріжжі завдяки допомозі депутатів від ОП-ЗЖ триває благоустрій шкіл

Депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артур Кижнер та депутат облради Ганна Клішина опікуються спеціалізованою школою з поглибленим вивченням іноземної мови №7, що в Комунарському районі міста.

За рахунок консолідованих коштів депутатських фондів опозиціонерів придбали матеріали для ремонту в класі хімії і багатофункціональний пристрій для множувальних робіт. Директор школи Костянтин Білоус розповів, що завдяки опозиціонерам вдалося вирішити питання, яке гостро стояло більше 20 років - встановлення штучних перешкод на дорозі перед школою, так званих «лежачих поліцейських». Артур Кижнер, як завжди, оперативно відгукнувся на проблему школи. Тепер не тільки учні школи, а й мешканці довколишніх будинків мають додатковий захист при переході жвавої ділянки дороги.

Костянтин Білоус зазначив, що Артур Кижнер систематично допомагає не тільки їхньому закладу освіти, а й іншим школам Запоріжжя. Раніше депутат вже придбав необхідне обладнання для проведення позашкільних концертно-масових заходів в школі, допоміг із закупівлею матеріалів для ремонту стадіону, яким користуються більше трьох тисяч жителів району.

«Всього лише за рік Артуром Кіжнером виконана величезна робота, за що ми дуже вдячні йому», - подякував депутату Білоус.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися