Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У зв'язку із загрозою поширення епідемії Юрій Бойко виступив зі зверненням

Співголова партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" закликав владу до відповідальності, грамотних і продуманих рішень, а людей – до взаємодопомоги і підтримки одне одного.

«Сьогодні наша країна постала перед серйозною загрозою. Цей вірус не обирає, у нього немає уподобань – ні расових, ні політичних, ні релігійних. Це означає, що всім нам потрібно проявити відповідальність, професіоналізм і взаємодопомогу», – написав Юрій Бойко на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що шість років війни і руйнівних антинародних реформ ослабили країну, але сьогодні потрібно зробити все, щоб захистити майбутнє.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила та запропонувала пакет заходів для приборкання епідемії, захисту українців, підтримки національної економіки. Серед наших пріоритетів – здоров'я людини, безпека і ресурси для тих, хто на передовій боротьби з вірусом. У цей період кожен громадянин України повинен відчути, що держава піклується про нього, про добробут його родини, захищає його робоче місце», – підкреслив Юрій Бойко.

«У ці складні часи ми разом з вами! Разом з народом України наша партія протистоїть епідемії. Ми щодня допомагаємо: передаємо засоби захисту і апаратуру лікарям, підтримуємо тих, хто не може самостійно подбати про себе.

Впевнений, що об'єднавшись, ми захистимо здоров'я людей і доб'ємося миру в Україні, єдності та процвітання нашої країни!» – наголосив у своєму зверненні Співголова партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Юрій Бойко.

Опубліковано: 24 березня 2020
×
Приєднатися