Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Сумській міськраді створено депутатську групу «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

У Сумській міській раді створено депутатську групу «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Про відповідне рішення було оголошено під час сесії міськради у середу, 25 березня.

До нового об’єднання увійшли Ігор Перепека, Юрій Перепека, Віталій Жиленко та Геннадій Гризодуб. Співголовами депутатської групи обрано Ігоря Перепеку та Віталія Жиленка.

«Нині тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає за мир, соціальний захист людей, відновлення промисловості та розвиток економіки. Лідери партії не бояться за свої рейтинги і впевнено відстоюють інтереси громадян України. Ми підтримуємо їх на місцях», – зазначив Ігор Перепека.

«Мета нашої депутатської групи – зробити життя сумчан комфортним, безпечним та спокійним. Наші цілі орієнтовані на соціальний захист людей та підвищення якості життя у місті. Ми знаємо про усі гострі питання, які хвилюють земляків: від зарплат та непідйомних цін на житлово-комунальні послуги до якості доріг на вулицях обласного центру. Запрошую усіх, хто розділяє наші цілі, приєднатися до депутатської групи "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"», – наголосив Віталій Жиленко.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися