Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Слов'янській міськраді створено депутатську групу «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

У Слов'янській міськраді більшість депутатів «Опозиційного блоку» заявили про свій вихід із партії і разом з іншими колегами оголосили про створення депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ». Група складається з 20 депутатів, що свідчить про створення у Слов'янській міськраді нової депутатської більшості.

«Ми прийняли рішення, що не можемо підтримати Вадима Ляха як кандидата у депутати по 47 округу - ця людина на президентських виборах працювала на Петра Порошенка і допомагала йому фальсифікувати вибори на Донеччині. Сьогодні завдання цього кандидата – відтягувати голоси в ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, яку підтримує абсолютна більшість жителів Слов'янська. З цих же причин ми не можемо залишатися в Опозиційному блоці, тому прийняли рішення вийти з фракції, створити депутатську групу «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» і підтримати Юрія Солода як кандидата у народні депутати по 47 округу від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ», - заявив депутат слов'янської міськради Павло Придворов, який очолив депутатську групу.

Опозиційні депутати Слов'янської міськради вважають Юрія Солода єдиним кандидатом, гідним підтримки на парламентських виборах.

«Ця людина завжди була з містом і його жителями упродовж останніх 5 років. Коли наше місто ще здригалося від обстрілів, Юрій Солод допомагав рятувати людей, працював для добробуту Слов'янська. Тому ми пов'язуємо своє майбутнє тільки з ним. Ми не допустимо перемоги Вадима Ляха, який зрадив нас: отримавши пакет документів про вихід депутатів із Оппоблоку і створення об'єднання «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», він злякався і скасував засідання сесії міськради, заплановане на 12 липня! Ми впевнені, що слов'янці все це бачать і на виборах 21 липня зроблять правильний вибір», - упевнений Павло Придворов.

До нового депутатського об'єднання «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» увійшли Павло Придворов, Віктор Кисіль, Олександр Ліхота, Олег Костін, Віктор Смирнов, Максим Флерко, Юрій Кононенко, Леонід Зінченко, Микола Адейкін, Микола Батечко, Анатолій Олексюк, Ольга Горбунова та інші лідери Слов'янська.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися