Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Слов'янську зафіксовано ряд грубих порушень в день виборів мера

У Слов'янську, Донецької області, зафіксовано ряд грубих порушень на виборах мера міста.

Спостерігачі від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ з самого ранку фіксують грубі порушення виборчого процесу в день голосування за мера міста Слов'янська в другому турі.

Станом на 13:00:

  • Зафіксовано грубе порушення виборчого законодавства - незаконна агітація. По місту їздить автомобіль, з якого закликають виборців прийти на дільниці, при цьому звучить слоган виборчої кампанії кандидата в мери Вадима Ляха.
  • Заступник голови Територіальної виборчої комісії ініціював і провів незаконне засідання Слов'янської територіальної виборчої комісії, без кворуму і присутності голови комісії, в результаті якого був змінений один з членів ТВК.  За даним фактом подано звернення в поліцію, а також повідомлений Центрвиборчком.
  • На 224 дільниці голова комісії разом з секретарем заповнювали підсумкові протоколи дільничної комісії, що є грубим правопорушенням, оскільки, відповідно до закону, ця процедура повинна проводитися вже після підрахунку голосів виборців.
  • На 209 дільниці спостерігачі зафіксували, що урни для голосування були опечатані неналежним чином.
  • Також зафіксовано масове підвезення людей на дільниці з боку кандидата в мери Вадима Ляха.

За всіма перерахованими фактами, які свідчать про масштабну фальсифікацію виборів, направлені звернення в поліцію.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від правоохоронних органів терміново втрутитися в ситуацію і не допустити фальсифікації виборів в Слов'янську.

Опубліковано: 22 листопада 2020
×
Приєднатися