Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Слов'янську ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ добилася відставки Секретаря міської ради

У середу, 18 вересня, у Слов'янську (Донецька обл.) на засіданні 69-ї чергової сесії представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» одноголосно підтримали рішення про дострокове припинення повноважень Секретаря міської ради Жана Кіма. У таємному голосуванні взяли участь 32 депутати. 21 проголосував за дострокове припинення повноважень Секретаря, 10 були проти, 1 бюлетень виявився зіпсованими.

«Міський голова Слов'янська повинен підписати рішення сесії, за яке проголосувала більшість депутатського корпусу. Слов'янську необхідне перезавантаження. Претензій до роботи вже екс-секретаря міськради останнім часом накопичилося дуже багато: в місті маса невирішених проблем, більшість ініціатив слов'янців ігнорується, втрачено зв'язок з депутатським корпусом. Тому необхідно провести термінову заміну. Ми, депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, вважаємо, що від такої кадрової перестановки Слов'янськ і слов'янці тільки виграють», – зазначив заступник голови депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Слов'янській міській раді Микола Батечко.

Він повідомив, що депутатська група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже визначилася з новою кандидатурою на посаду Секретаря міськради. «В першу чергу це має бути людина, яка дійсно зможе працювати на конструктив і місцевої влади, і депутатського корпусу, і всієї громади Слов'янська. Вже на наступній сесії міської ради ми з дотриманням процедури зможемо голосувати за затвердження нового Секретаря. Упевнений, що дане рішення також буде підтримано одноголосно», – підкреслив Микола Батечко.

Нагадаємо, на початку липня в Слов'янській міській раді більшість депутатів оголосили про створення депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Депутатська група налічує 19 депутатів, що говорить про створення в Слов'янській міській раді нової більшості. Серед тих, хто увійшов до нове депутатське об'єднання «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – Павло Придворов, Віктор Кісіль, Олександр Ліхота, Олег Костін, Віктор Смирнов, Максим Флерко, Юрій Кононенко, Леонід Зінченко, Микола Адейкін, Микола Батечко, Анатолій Олексюк, Ольга Горбунова та інші.

Опубліковано: 18 вересня 2019
×
Приєднатися