Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Слов'янську опозиціонери привітали з ювілеєм фольклорний ансамбль «Веселка»

У Слов'янську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦIНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в міському територіальному центрі привітали учасників фольклорного ансамблю «Веселка» з ювілеєм.

Ансамбль виконав улюблені глядачам народні пісні та романси.

«Вже 20 років ваш творчий колектив є повноправним учасником всіх свят і творчих заходів в Слов'янську. «Веселка» - яскравий, активний, обдарований колектив, який об'єднав навколо себе справжні таланти. Саме завдяки ентузіазму художнього керівника колективу Елеонарiï Федорівни Безсонової і її прагненню до прекрасного, ансамбль дійсно відбувся, і сьогодні ми відзначаємо ваш День народження! Нехай ваше життя буде наповнене радісними подіями, творчим натхненням, а тепло сердець ваших глядачів дарує вам приємні хвилини щастя. Миру та благополуччя! Зі святом!» - сказала депутат від ОП-ЗЖ Слов'янської міської ради Анастасія Петренко.

Вона передала вітання від місцевих опозиціонерів і вручила вітальну адресу від народних депутатів України Юрія Солода і Наталії Королевської. Всім учасникам творчого колективу опозиціонери передали солодкі подарунки.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися