Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Родинському ОП-ЗЖ організувала збір коштів на лікування молодої мами

У Родинському (Покровська ОТГ) на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ організували благодійну акцію зі збору коштів на лікування молодої мами, жительки міста Діани Зеленокуренко.

«З ініціативи депутата нашої фракції Ольги Коваленко була організована загальноміська акція зі збору коштів для лікування від онкозахворювання місцевої жительки Діани Зеленокуренко, якій ледве виповнилося 20 років. Всього кілька місяців тому вона стала мамою, у неї народився прекрасний здоровий малюк. Але разом з пологами стало відомо і про страшне захворювання – лімфогранулематоз, що вимагає негайного лікування. Молода сім'я не в силах самостійно впоратися з такою недугою. Тому ми вирішили об'єднати зусилля і закликали всіх жителів Родинського надати посильну допомогу», – розповіла про благодійну акцію керівник фракції ОП-ЗЖ у Покровській міськраді Надія Баєвська.

За її словами, частину коштів, що вже вдалося зібрати, було передано родині Зеленокуренко.

«Насамперед ми бажаємо Діані якнайшвидшого одужання. Спасибі всім, хто відгукнувся і взяв участь у нашій благодійній акції. Попереду тривале і дороге лікування, але якщо ми об'єднаємося і разом допоможемо Діані, тоді у неї буде набагато більше шансів перемогти цю страшну хворобу.

Всім, хто хоче допомогти Діані Зеленкуренко подолати хворобу, а її малюка уберегти від сирітства, повідомляємо номера карт, на які можна надіслати посильний благодійний внесок – «Приватбанк» 5168 7422 4102 2569 або 4149 4991 3092 0869 (Зеленокуренко Діана Дмитрівна)», – зазначила Надія Баєвська.

Опубліковано: 8 квітня 2021
×
Приєднатися