Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У свято Касперівської ікони Божої Матері Микола Скорик взяв участь у хресній ході вулицями Одеси

12 липня, в день святкування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері, - Небесної Покровительки Причорноморського краю, і первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Одеси, в якій взяли участь представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ: народний депутат України Микола Скорик, депутати Одеської обласної ради Віталій Саутенко і Віктор Баранський.

Після завершення богослужіння за традицією було звершено хресний хід з Касперівським чудотворним образом Цариці Небесної від Свято-Успенського кафедрального собору до Спасо-Преображенського кафедрального собору Одеси, в якому взяли участь тисячі віруючих.

«Українська православна церква пережила нелегкі п'ять років. Хочу зауважити, що в нас є Конституція України, де закріплено принцип невтручання влади в церковну сферу життєдіяльності. На сьогоднішній день я пишаюся, що ми вистояли терор попередньої влади і не підтримали ту церкву, яку нам нав'язували », - зазначив Микола Скорик.

На площі перед собором був здійснений святковий молебень, під час якого духовенство на чолі з Високопреосвященнішим Агафангелом піднесли молитви про мир в Україні і процвітання Одеси.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися