Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У багатоквартирному будинку Запоріжжя завдяки депутатам від ОП-ЗЖ замінять теплообмінник

У Запоріжжі депутати міської та обласної рад від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, Артур Кижнер, Олександр Курников, Олександр Кияниця і Анна Клішина за рахунок коштів депутатських фондів допомогли із заміною теплообмінника в ОСББ «Висотка-34» по вул. Олександра Говорухи, 34, в Комунарському районі.

Глава ОСББ Юлія Овчаренко розповіла, що проблеми зі старим теплообмінником, який не замінювався ще з початку спорудження будинку в 80-х роках, щорічно створювали багато незручностей мешканцям будинку. Під час опалювального сезону в квартирах стояла критично низька температура, а дрібні ремонти труб не допомагали усунути проблему. 

«Власними силами ми змогли зібрати кошти на часткову заміну інженерних труб водопостачання, але сума на заміну основної проблеми, старого теплообмінника, виявилася непідйомною. Тому ми звернулися до депутата і на прийомі Артур Кижнер не залишився байдужим, вирішивши нам допомогти», – повідомила Юлія Овчаренко.

В результаті командної роботи депутатів від ОП-ЗЖ обласної та міської рад на облаштування нового теплообмінника виділили близько 200 тисяч. 

«Додаткового співфінансування не було, тому всі питання з грошима ми взяли на себе. Нині триває процес встановлення, і цієї зими людям нарешті буде тепло», – резюмував Артур Кижнер.

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися