Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі скоєно напад на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

У Маріуполі в ніч з 27 на 28 липня невідомі вчинили напад на громадську приймальню партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ». Радикали розбили вікна і забруднили стіни зеленкою.

«Нам уже розбивали вікна, ламали двері, нас обливали зеленкою і намагалися всіляко залякати. Але ми не здамося, ми і далі будемо боротися за правду і справедливість. Якщо у тих, хто скоїв цей варварський вчинок, були до нас питання або вони були незгодні з тим, що ми робимо, вони могли прийти і вільно поспілкуватися, при цьому не завдаючи шкоди майну. Та, мабуть, сміливості вистачило лише на те, щоб під покровом ночі напасти на приймальню. Сподіваємося, що цього разу всі винні у цьому підлому нападі не уникнуть відповідальності», - відзначили у громадській приймальні партії.

Представники опозиції вважають, що така реакція з боку радикалів викликана рівнем довіри маріупольців до ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, який постійно зростає. При цьому опозиціонери наголошують, що незважаючи на провокації, вони налаштовані й далі надавати допомогу і підтримку людям у цей складний кризовий для країни час.

«Ми вимагаємо правової оцінки дій лжепатріотів і провокаторів, повноцінного розслідування і реакції відповідних органів. Всі особи, які намагаються таким чином дестабілізувати обстановку у регіоні і країні, повинні понести покарання. Це стосується і організаторів, і виконавців», - йдеться в заяві партії.

Також в партії заявили, що такі події відбуваються на тлі розгулу насильства на вулицях нашої країни, погроз на адресу представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ з боку націонал-радикалів.

Нагадаємо, 22 липня радикали здійснили подібний напад на офіс регіональної громадської приймальні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Краматорську. 

Опубліковано: 28 липня 2020
×
Приєднатися