Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже роздала кілька тисяч продуктових наборів

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ за тиждень реалізації проекту "Допомога старшому поколінню" відвідали на дому кілька тисяч літніх маріупольців. Всім ветеранам Великої Вітчизняної війни, хворим і одиноким пенсіонерам були доставлені продуктові набори та засоби індивідуального захисту.

Член Політради Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Максим Ткач зазначив, що активісти партії приєдналися до координаційної штабу "Платформа протидії коронавірусній інфекції COVID-19", який було створено з ініціативи народного депутата, голови Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської.

«Наше завдання, щоб жоден з ветеранів Великої Вітчизняної війни, пенсіонерів, самотніх і хворих людей похилого віку не залишився без уваги. Сьогодні саме ці люди потребують найбільшого захисту. Доставляючи продукти пенсіонерам Маріуполя, члени нашої команди проводили бесіду з кожним з них про заходи безпеки під час карантину. Ми намагаємося створити умови, щоб у них було все необхідне і їм не потрібно було виходити з дому в ті ж аптеки та магазини», – зазначив Максим Ткач.

Він також додав, що партійці міської організації розділилися на три мобільні групи, вибудували логістику відвідувань на дому і щодня розвозять продукти і засоби індивідуального захисту людям похилого віку.

Нагадаємо, активісти штабу реалізовують три масштабних програми допомоги і підтримки на Донеччині.

Створено "гарячу лінію" координаційного штабу +38 (099) 669 48 99, яка координує збір допомоги, інформує громадян про запобіжні заходи і акумулює оперативну інформацію щодо ситуації в області.

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися