Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі ОП-ЗЖ організувала вечір пам'яті Володимира Висоцького

25 липня у Маріуполі на Донеччині в день смерті співака, поета, актора театру і кіно Володимира Висоцького депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з представниками Координаційної ради розвитку міста та клубу «Висота» влаштували вечір пам'яті. Під час зустрічі звучали легендарні пісні Висоцького у виконанні місцевих музикантів.

«Серед наших партійців дуже багато шанувальників таланту Володимира Висоцького. Тому ми щорічно беремо участь і допомагаємо у проведенні вечорів пам'яті видатного барда. Навіть через 41 рік після смерті Висоцького серце крається, ніби його не стало вчора. Його ім'я уособлює цілу епоху, а творчість непідвладна часу. Для кількох поколінь він став символом таланту, свободи, щирості і сміливості. Браво!» – поділився враженнями депутат Маріупольської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Костянтин Іващенко.

Після завершення пам'ятного заходу опозиціонери разом з маріупольцями поклали квіти до пам'ятника Володимиру Висоцькому, який був встановлений у 2003 р. в центрі Маріуполя.

Опубліковано: 26 липня 2021
×
Приєднатися