Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі ОП-ЗЖ ініціювала ухвалення комплексу рішень, спрямованих на захист малого та середнього бізнесу

У Маріуполі на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на сесії міськради ініціювали створення стратегії теплопостачання міста, яка передбачає можливість встановлення системи автономного опалення приміщень для тих підприємців, об'єкти яких знаходяться на перших поверхах житлових будинків.

Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ у Маріупольській міськраді Володимир Клименко.

На сьогодні у місті встановлено мораторій на відмову від послуг міського монополіста – КП «Маріупольтепломережа». Тому опозиціонери хочуть дозволити малому та середньому бізнесу встановлювати теплові лічильники на тих самих умовах, що і для звичайних споживачів.

«Підприємці обурені бездіяльністю міської влади після збільшення тарифів на теплопостачання. Якщо у 2020 році за 1 гігакалорію їм доводилося платити 1777 гривень, то у 2021-му платити доведеться вже 7287 гривень за одиницю тепла – це більше, ніж у 4 рази! Багатьом представникам малого та середнього бізнесу такий тариф не по кишені, тому вони хочуть використати автономне теплопостачання. Саме для цих підприємців ми розробили стратегію теплопостачання міста», – зазначив Володимир Клименко.

За словами опозиціонера, якщо влада не піде назустріч бізнесу, він буде змушений закритися.

«При цьому міський бюджет недоотримає надходження від податків, а сотні ФОПівців будуть змушені стати на облік у центр зайнятості чи виїхати на заробітки. Під час кризи влада повинна надавати максимальну допомогу та підтримку бізнесу, який сьогодні забезпечує людей роботою та вчасно виплачує зарплату. І ми зробимо все для того, щоб захистити людей», – наголосив депутат.

 

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися