Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі і Покровську ОП-ЗЖ продовжує допомагати літнім людям

Партійці Маріупольської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передали в пансіонати для ветеранів війни засоби індивідуального захисту, миючі та дезінфікуючі засоби.

«У пансіонатах проживають люди поважного віку, ветерани Великої Вітчизняної війни. На період загального карантину в зоні найбільшого ризику захворювання коронавірусом знаходяться люди похилого віку і ті, у яких є хронічні захворювання. Тому наше завдання зробити все можливе, щоб максимально захистити наших бабусь і дідусів, а також персонал медустанов. Ми привезли все необхідне: маски, рукавички, халати, миючі та дезінфікуючі засоби», - говорить член політради парторганізації  Максим Ткач.

За його словами, така благодійна допомога стала можливою за сприяння ініціатора Координаційної штабу - платформи дій по боротьбі з коронавірусной інфекцією Наталії Королевської.

Він також додав, що маріупольські партійці продовжують збір коштів для забезпечення медиків, жителів міста комплектами засобів індивідуального захисту.

Також в Покровському районі Донеччини в рамках проекту «Залишайтеся вдома!» волонтери штабу продовжують доставляти одиноким літнім людям, ветеранам та людям з інвалідністю продуктові набори, засоби індивідуального захисту та вітаміни. 

Нагадаємо, з моменту початку епідемії за ініціативою голови Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської створено Координаційний штаб – платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією. До роботи Штабу вже приєдналися волонтери, меценати, лідери громадськості, бізнесмени, підприємці, депутати місцевих рад від різних партій і учасниці Національної платформи «Жінки за Мир». Активісти почали реалізацію трьох масштабних програм – підтримка медицини, соціальна допомога та громадські ініціативи.  

Опубліковано: 13 квітня 2020
×
Приєднатися