Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Мангуші опозиціонери допомагають мешканцям домогтися поновлення капремонту місцевої школи

У Мангуші на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Маріупольської райради разом із педагогами та представниками батьківського комітету домагаються поновлення реконструкції міської загальноосвітньої школи №2, капітальний ремонт якої припинився майже два роки тому.

Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ у Маріупольській райраді Віталій Іщенко.

«До депутатів нашої фракції звернулися жителі Мангуша з проханням захистити їхню школу від руйнування. На даний момент 600 учнів та весь педколектив змушені навчатися та працювати в другу зміну у сусідній школі №1. Потенціал школи не розрахований на таку кількість відвідувачів, не кажучи вже про соціальну дистанцію під час пандемії», – зазначив Віталій Іщенко.

Після попереднього огляду будівлі разом з освітянами та батьківським комітетом опозиціонери документально зафіксували всі порушення, які допустив підрядник.

«Вже сьогодні можна говорити про те, що безгосподарність підрядника та його несумлінне ставлення до своїх обов'язків призвели до того, що будівля школи почала руйнуватися. Тому наше головне завдання – врятувати будівлю та домогтися відновлення її ремонту. Наші спільні зусилля обов'язково дадуть результат», – упевнені опозиціонери.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися