Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Краматорську радикали напали на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

29 червня, близько 2 години ночі в Краматорську скоєно напад на регіональну громадську приймальню партії ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. За словами керівника приймальні Світлани Фоміної, люди в масках пошкодили вхідні двері, обписали фарбою стіни офісу.

"Боягузливо, під покровом ночі, спробували увірватися в приймальню, але не вийшло. У підсумку розбили скляні двері, облили фарбою весь фасад і прилеглу територію, написали свої гасла і ретирувалися з місця злочину", - зазначила Світлана Фоміна.

У партії заявили, що такі дії з боку войовничих молодиків, продиктовані тільки страхом і безсиллям перед зростаючим рейтингом опозиційної сили в Донбасі. Люди бачать як партія працює, що робить для досягнення миру і підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ- ЗА ЖИТТЯ.

"Ми вимагаємо оперативного розслідування нападу на громадську приймальню партії і притягнення винних до відповідальності. Сподіваємося, що всі винні в цьому злочині не уникнуть відповідальності", - заявили опозиціонери.

Як відзначають представники опозиційної команди Краматорська, такі витівки і провокації жодним чином не вплинуть на роботу громадської приймальні. Партійці налаштовані рішуче, і в подальшому проводитимуть ще активнішу роботу з надання допомоги і підтримки людям.

Нагадаємо, приймальня, на відкритті якої була присутня народний депутат Наталія Королевська, почала свою роботу 24 червня.

Опубліковано: 29 червня 2020
×
Приєднатися