Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Краматорську ОП-ЗЖ проконтролює виконання меморандуму щодо ціни на газ для соцоб'єктів

У Краматорську Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ проконтролюють виконання меморандуму, який був укладений між Кабміном, НАК «Нафтогаз України» і громадою щодо ціни на газ для шкіл, лікарень, дитячих садків та інших об'єктів соціальної інфраструктури. Про це під час засідання фракції ОП-ЗЖ в Краматорській міській раді заявила її керівник, депутат Світлана Фоміна.

«Наша фракція проконтролює виконання домовленостей, якими передбачається фіксація тарифу на опалення для соцоб'єктів. Вкрай важливо домогтися від кабміну, щоб на рахунки громади вчасно надійшли кошти субвенції з держбюджету, призначені для компенсації різниці в тарифі на газ, яка виникла. Ми повинні зробити все можливе, щоб уникнути ситуації і не допустити перекладання величезного фінансового навантаження виключно на місцевий бюджет», - зазначила Світлана Фоміна.

За її словами, депутати від ОП-ЗЖ також проконтролюють, щоб в найближчі дні в житлові будинки і на все соціальні об'єкти громади було вчасно подано тепло, міські котельні отримали необхідні ліміти на газ і були запущені в роботу.

Під час засідання фракції ОП-ЗЖ Світлана Фоміна також розповіла, що на найближчій сесії депутати ініціюватимуть розгляд звернення про необхідність збільшення фінансування медицини та підтримки медичних працівників в умовах епідемії COVID-19.

«Ми звертаємося до центральної влади з вимогою відредагувати проект держбюджету, і тим самим збільшити фінансування системи охорони здоров'я до рівня 5% ВВП. Разом ми повинні захистити життя і здоров'я людей, допомогти нашим лікарням і медикам у боротьбі з епідемією коронавіруса», - резюмувала депутат Краматорської міської ради від ОП-ЗЖ.

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися