Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Краматорську депутати від ОП-ЗЖ ініціювали проведення позачергової сесії міськради і закликали владу ввести мораторій на підвищення тарифів

На Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали проведення позачергової сесії Краматорської міськради, на якій було прийнято рішення про неприпустимість зростання цін на електрику, тепло, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.

Як повідомила керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Краматорській міській раді Світлана Фоміна, депутати направили звернення до президента, спікера Верховної Ради і прем'єр-міністра з вимогою вжити невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів і забезпечення субсидіями.

«Сьогодні в період пандемії і важкої економічної кризи українські громадяни чекають від влади на всіх рівнях відповідальних рішень і дій. Влада повинна, в першу чергу, захищати інтереси свого народу, керуватися виключно національними інтересами, а не прислухатися до вимог іноземних кредиторів. Фракція ОП-ЗЖ в Краматорській міській раді повністю підтримує вимогу жителів громади до всіх гілок влади забезпечити реалізацію механізму соціального захисту громадян і не допустити в Україні тарифний геноцид», - заявила Світлана Фоміна.

Депутати міської ради у своєму зверненні вимагають забезпечити державне регулювання цін на природний газ, повернути пільговий тариф на електроенергію і відмовитися від намірів подальшого підвищення тарифів для населення. А також внести необхідні поправки до державного бюджету України на 2021 рік для забезпечення повноцінного фінансування субсидій.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися