Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Києво-Печерській Лаврі відбувся молебень за мир

У Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври відбувся молебень за мир.

Молебень за мир і майбутнє України відслужив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Павел.

«Я закликаю всіх, дорогі брати і сестри, до одного: миру і любові, щоб ми об'єдналися, щоб ми молилися один про одного, не бачили у своєму ближньому ворога, тому що ворог у нас один – наша гординя, диявол, який сіє в нашому серці смуту. Господь дає людям бути і керівниками, і президентами або за заслуги, або за попущенням Божим. І сьогодні, я звертаюся до всіх, хто йде у владу – бути християнами і без Бога в душі не починати ніяких справ. Закони приймати для людей, а не проти них», – сказав намісник Павел, звертаючись до представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, які взяли участь у молебні за мир.

«Ми молилися сьогодні за мир, за те щоб настало благоденство в нашій країні. За те, щоб закінчилася епоха війни. Епоха бідності і бездарності, яка охопила країну в останні 5 років. Щоб країна повернулася до нормального життя. Щоб людина відчувала себе захищено і впевнено. Заради цього ми прийшли сюди сьогодні», – сказав Юрій Бойко, який разом з однопартійцями взяв участь у молебні.

Нас привела сюди душа і серце, – сказав Сергій Льовочкін.

«Для нас сьогодні дійсно важливий день, оскільки завтра народ України буде визначати вектор розвитку нашої країни. І ми сьогодні молилися, щоб Господь допоміг силам миру, партії миру, людям, які готові будувати мир в Україні, щоб їхні зусилля були підтримані українським народом. І ми почули сьогодні дуже мудрі слова від Владики і отримали дуже гарне напуття», – розповів Сергій Льовочкін після закінчення молебню.

У молебні взяли участь народні депутати України, депутати місцевих рад, кандидати-мажоритарники від партії.

Опубліковано: 20 липня 2019
×
Приєднатися