Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Харкові скоєно напад на громадську приймальню партії

26 березня радикали здійснили напад на громадську приймальню політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ».

«Хто ці бандити, і нам, і правоохоронним органам - добре відомо. Це вже 11-й напад на громадську приймальню. Однак, до цього часу жодна заява не була розслідувана, і ніхто не отримав покарання за свої протиправні дії. Сподіваємося, що цього разу всі винні в цьому підлому нападі не зможуть уникнути відповідальності», - відзначили в громадській приймальні партії.

На думку партійців, така реакція з боку радикалів викликана зростаючим рівнем довіри харків'ян до їхньої політичної сили. При цьому, опозиціонери підкреслюють, що незважаючи на провокації, вони налаштовані на надання допомоги і підтримки людям у цей складний для країни час.

«Ми вимагаємо правової оцінки дій псевдопатріотів і провокаторів, повноцінного розслідування і реакції відповідних органів. Всі особи, які намагаються таким чином дестабілізувати стан в регіоні і країні, повинні понести покарання. Це стосується і організаторів, і виконавців - вони повинні усвідомлювати невідворотність покарання за свої протиправні дії. Звертаємося до Генерального прокурора України, міністра МВС, керівника СБУ терміново надати правову оцінку діям радикалів», - вимагають харківські опозиціонери.

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися