Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Генічеську невідомі атакували сітілайти з логотипами «Опозиційної платформи – За життя»

14 вересня у місті Генічеську Херсонської області радикально налаштовані молодчики атакували сітілайти з текстом «Об'єднані заради миру», розміщені «Опозиційною платформою – За життя».

«Акт вандалізму, який стався сьогодні в самому центрі Генічеська, – яскрава ілюстрація того, що відбувається в країні. Це не просто обурливий факт, який свідчить про те, що радикально налаштована молодь здатна діяти тільки силовими, хуліганськими методами. Це також доказ того, що, крім таких методів, їй нема чого протиставити політичним опонентам, які відстоюють мир в Україні. Окреме запитання: хто за цим стоїть?» – заявив Андрій Клочко, керівник Генічеської районної організації партії «Опозиційна платформа – За життя».

До того ж, впевнений Андрій Клочко, те, що сталося, допомагає громадськості, особливо напередодні місцевих виборів, зрозуміти, яка політична сила дійсно відстоює й надалі захищатиме кожну мирну ініціативу, кожен крок до реалізації «Комплексу заходів з виконання Мінських угод», аби домогтися встановлення миру в Україні. Миру як джерела стабільності.

«Звичайно ж, подібні витівки нас не зупинять і не змусять відступити на шляху реалізації партійних і громадських цілей. Тому що ми дійсно "об'єднані заради миру"», – підкреслив керівник Генічеської районної організації партії «Опозиційна платформа – За життя».

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися