Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дружківці за ініціативи ОП-ЗЖ прийнято звернення до влади на підтримку медиків

У Дружківці Донецької області за ініціативи депутатів від фракції «ОПОЗИЦІЙННА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» прийнято звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України на підтримку медиків і медичних установ громади. Про це заявила голова фракції ОП-ЗЖ у Дружківській міськраді Тетяна Кулик.

«Ініційоване нашою фракцією звернення сьогодні об'єднало весь депутатський корпус. Ми разом закликали центральну владу терміново вжити заходів щодо підтримки наших медиків, які, як справжні солдати, щодня йдуть у бій, щоб рятувати життя людей. Сьогодні, перш за все, необхідно переглянути проект держбюджету на 2022 рік, виділити місцевим бюджетам додаткові кошти для фінансування охорони здоров'я, забезпечити необхідними ресурсами і медикаментами наші лікарні, підняти зарплати медикам. Ми повинні діяти і об'єднувати зусилля, щоб впоратися з епідемією і захистити наших людей», - заявила Тетяна Кулик.

У тексті прийнятого за ініціативи фракції "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" звернення також пропонується підвищити фінансування програм охорони здоров'я, зокрема, державних гарантій медичного обслуговування, екстреної медичної допомоги, оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я. Ці пропозиції опозиціонерів допоможуть уникнути колапсу в медичній системі і врятувати життя багатьох жителів Дружківки.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися