Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дружківці ОП-ЗЖ ініціювала прийняття звернення до влади на підтримку медиків

У Дружківці на Донеччині під час засідання фракції депутати від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали прийняття на позачерговій сесії міської ради звернення до уряду і парламенту про необхідність збільшення фінансування лікарень, підтримки та захисту медиків в умовах епідемії COVID-19.

«За весь час з початку епідемії коронавiруса, центральна влада так і не усвідомила, що кошти з держбюджету необхідно було спрямовувати не на велике будівництво, а, в першу чергу, на підтримку і захист медиків, оснащення лікарень сучасним обладнанням, створення додаткового ліжкового фонду. В результаті через півтора року боротьби з епідемією, більшість лікарень знову неготові до нової хвилі ковіда, знову виникла критична ситуація. Прифронтова Донеччина знову опинилася в «червоній зоні» з дуже високим рівнем смертності серед населення. Уряд повинен нести відповідальність за повний провал в  боротьбі з коронавірусом», - зазначила керівник фракції ОП-ЗЖ в Дружківськiй міськраді, депутат Тетяна Кулик.

За її словами, всього за десять днів різкого зростання захворюваності на коронавірус в Дружківці, в міській лікарні, перепрофільованої під лікування Covid-19, практично повністю закінчилися медикаменти, необхідні ресурси для боротьби з епідемією. Хворих настільки багато, що їх уже доводиться відправляти за десятки кілометрів у сусідні міста.

Депутати від ОП-ЗЖ в своєму зверненні вимагають від центральної влади збільшити субвенцію для місцевих бюджетів на забезпечення підтримки медичних установ і проведення заходів профілактики і протидії поширенню коронавiрусной хвороби. Також істотно збільшити виділення бюджетних коштів для фінансування програми медичних державних гарантій, розвитку екстреної медичної допомоги, підвищення заробітної плати лікарям, середньому та молодшому медичному персоналу.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися