Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дружківці депутати від ОП-ЗЖ у пам'ять про жертв Голокосту висадили саджанці дерев

У Дружківці Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ взяли активну участь у загальноміській акції з висадки дерев у сквері Пам'яті. Народні обранці власноруч висадили понад 30 саджанців червоної горобини.

"Саме на цьому місці, 80 років тому під час Великої Вітчизняної війни, фашисти збирали мешканців міста та влаштовували масові розстріли. Нехай наша спільна пам'ять про безвинно загиблих жертв нацизму стане запорукою того, щоб така трагедія більше ніколи не повторилася. Тому сьогодні разом з нашою командою ОП-ЗЖ, ми висадили саджанці червоної горобини. Щоб в майбутньому вони залишилися як знак нашої світлої пам'яті про них ", - зазначила керівник фракції ОП-ЗЖ у Дружківській міськраді Тетяна Кулик.

Нагадаємо, наприкінці вересня в Дружківці опозиціонери разом з представниками єврейської громади, студентами та школярами заклали міський сквер Пам'яті, присвячений страшній трагедії в Бабиному Яру. Учасники толоки висадили алею плакучих верб в пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть в роки Великої Вітчизняної війни.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися