Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Донецькій області пройшов масштабний автопробіг на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Понад 400 автомобілів взяли участь у масштабному автопробігу «За життя! За мир!», який пройшов у Донецькій області. Серед учасників заходу – представники всіх великих міст Донеччини, а також сусідніх Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Полтавської областей.

«Сьогодні понад 1000 жителів Донбасу приєдналися до масштабного автопробігу «За життя! За мир!», який люди самі організували на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, її кандидатів на посади мерів міст у Донецькій області, а також професійних команд кандидатів в депутати місцевих рад. Ми дякуємо всім, хто взяв участь в автопробігу, і дякуємо людям за ту підтримку, яку вони надають нашій політичній силі та нашим кандидатам на майбутніх місцевих виборах», – заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Вона також наголосила, що сьогодні, згідно з соціологічними опитуваннями, рейтинг ОП-ЗЖ у Донецькій області перевищує 60%, а кандидати в мери від партії є лідерами виборчих перегонів у всіх великих ОТГ області.

«Сьогодні люди на Донбасі дуже чітко розуміють, що альтернативи нашій політичній силі немає. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політична сила, яка послідовно виступає за досягнення миру на Донбасі шляхом дипломатичних переговорів. Ми – єдина політична сила, яка чинить опір здачі України міжнародним кредиторам, яка бореться проти продажу землі, яка вимагає скасувати ці злочинні пенсійну, медичну і освітню реформи. Ми – єдина політична сила в країні, здатна захистити людей! І я впевнена, що на майбутніх місцевих виборах і жителі Донецької області, і жителі інших областей України проголосують за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ, а наші професійні команди, які ми сформуємо на місцях, захистять людей, відновлять економіку і зроблять свої громади сильними та успішними», – зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 17 жовтня 2020
×
Приєднатися