Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дніпропетровській області депутат від «ОПЗЖ» отримав рекордну кількість голосів

Справжній рекорд України за кількістю голосів, отриманих на виборах, показав депутат від «Опозиційної платформи - За життя» до Дніпропетровської обласної ради Артур Мартовицький, якого підтримали 15,5 тисяч жителів Павлограда.

«Артур Володимирович - це, без сумніву, знакова особистість! Його поважають і підтримують жителі Західного Донбасу. І підтвердженням цьому стали результати чергових виборів, коли рекордна кількість виборців віддали свої голоси за нього, довіривши йому представляти інтереси регіону в нашій облраді. Ми знали, що в передвиборній гонці він - безсумнівний лідер!» - зазначив голова обласної організації партії «ОПЗЖ» Геннадій Гуфман.

Вчора Артур Мартовицький як відповідальний за координацію діяльності партії «Опозиційна платформа - За життя» в Західному Донбасі провів в Павлограді установчі збори фракції партії в Павлоградській районній раді.

Керівником фракції був одноголосно обраний депутат Дніпропетровської обласної ради кількох скликань, заслужений юрист України, почесний житель Павлограда Микола Пономарчук.

«Наша команда отримала найбільшу підтримку в рідному регіоні і для нас принциповим є виправдати цю довіру, - заявив Артур Мартовицький. - Кредо нашої політичної партії - захищати інтереси наших виборців не словом, а ділом! На цьому і будується плідна робота нашої команди».

Опубліковано: 26 листопада 2020
×
Приєднатися