Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Дніпрі стартував четвертий сезон дворових Олімпійських ігор

Як і в попередні роки, спортивні змагання проходять за підтримки політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

Протягом усього літа в вихідні дні у дворах міста будуть проходити змагання з чотирьох видів спорту (дартс, стрітбол, футбол, пінг-понг). Керівник Дніпровської парторганізації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман зазначив, що з кожним роком в подібних заходах бере участь все більша кількість дітей.

«Приємно говорити про те, що Дворові Олімпійські ігри ми проводимо вже четвертий рік без всякої прив'язки до виборів, і будемо проводити стільки, скільки це буде потрібно дітям, - зазначив він. - Мета дворових ігор - не тільки зайняти і розважити дітлахів. Тут вони отримують досвід спілкування, перемог та поразок, отримують досвід створення власних команд і це дуже цінно. Деякі після участь в дворових іграх починають серйозно займатися спортом».

Дворові Олімпійські ігри користуються великою популярністю серед дітей та підлітків. Щоб взяти участь в змаганнях дітвора з'їжджається з усіх районів міста.

«Уже другий рік поспіль я буду змагатися в дартсі. Завдяки іграм я знайшла нових друзів і отримала багато позитивних вражень», - розповідає 10-річна Карина.

«В минулому році ми з друзями брали участь в дворових Олімпійських іграх. Грали у футбол, але, на жаль, програли. Ми з братом довго готувалися до цього сезону, тому віримо, що в цей раз ми переможемо!» - розповідає Данило.

«Організатори цих змагань роблять добру справу. Такі спортивні ігри потрібно проводити обов'язково, щоб діти були здорові і сильні», - вважає дніпрянка Ольга Семенівна.

Опубліковано: 12 червня 2019
×
Приєднатися