Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дніпрі скоєно черговий напад на партійний намет «ОПЗЖ»

Сьогодні агітаційний намет «Опозиційної платформи – За життя», встановлений на проспекті Героїв у Дніпрі, порізали невідомі.

«Ми знаходились у наметі, роздавали газету «Життя Дніпра».  Саме сьогодні привезли новий номер.  Люди охоче підходили та брали, ставили питання про партію.  Тому ми не одразу почули, як із зовнішнього боку хтось зриває наклейки із логотипом «ОПЗЖ».  Ми вийшли з намету і побачили, що там були двоє чоловіків і один із них різав намет ножем.  Вони кричали, що ми – колаборанти… Я одного з них уже бачила.  Місяць тому він намагався поламати наш намет», - розповіла свідок інциденту Олена.

Керівник Дніпропетровської регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман заявив, що не здивований поведінкою політичних опонентів, які можуть лише виявляти злість, дрібно хуліганити, наражати на небезпеку життя і здоров'я наших прихильників.

«Впевнений, що подібні дії наших опонентів не похитнуть позиції нашої політичної сили в регіоні», - резюмував Геннадій Гуфман.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися