Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дніпрі представники молодіжного крила ОП-ЗЖ відкрили вже другу в Україні приймальню для громадян

В урочистому заході взяли участь депутати місцевих рад і представники молодіжного крила з інших областей.

У перший же день роботи громадської приймальні партійці провели круглий стіл з молоддю міста.

«Ми сьогодні відкрили вже другу приймальню. Перша була в Харкові і кількість звернень за перши тиждень роботи нас вразила. Люди знайшли тут розуміння і реальну підтримку. Звернення стосуються різних сфер, але наші молоді фахівці докладають усіх зусиль для реалізації цих запитів. Ми - єдина політична сила, у якої є своя реальна кузня кадрів. У нас є молода команда. І ця команда поповнюється щоденно», - зазначив керівник молодіжного крила ОП-ЗЖ Артем Марчевський.

За час своєї роботи молодіжне крило партії стало зв‘язучою ланкою для багатьох молодих людей, і деякі з них вже продовжили свій шлях у політиці.

«Ми можемо об'єднувати молодих людей і допомагати їм. У той же час, ці люди допомагають нам. Ми створили своєрідний хаб для молоді і продовжуємо ті традиції, які у нас склалися. Четвертий рік ми демонструємо реальні результати. У нас багато хлопців, які за цей час суттєво зросли у всіх сенсах, отримали професії, багато продовжили партійну діяльність в команді вже регіональної організації партії. Ті, хто прийшли до нас 5-6 років тому – до сьогодні з нами, ми працюємо, дружимо, і намагаємося бути командою, яка координує і об'єднує активних молодих людей», - сказав голова Дніпропетровської організації молодіжного крила Дмитро Музика.

Як зазначив керівник обласної організації ОП-ЗЖ Геннадій Гуфмана, число прихильників партії серед молоді зростає. Саме молодь знає, що і як потрібно змінювати для комфортного життя в країні, в нашому місті.

«Сьогоднішній захід, сьогоднішня зустріч - це для мене ще одне підтвердження того, що неправда, коли говорять, що молодь - не наш електорат. Я дуже часто зустрічаю молодих людей, які розповідають про нашу політичну силу так, що якби я не був керівником обласної організації і членом партії досить давно, то я б вступив в цю політичну силу. А сьогодні, дивлячись на молодь, яка прийшла сюди, і те з яким настроєм вони прийшли, - я розумію, що вони бачать своє майбутнє разом з нами. Якщо нам сьогодні закидають, що серед молоді поки мало наших прихильників - то це лише недолік просвітницької роботи. Я впевнений, що разом ми зможемо змінити цю ситуацію. І число наших прихильників серед молоді в нашому регіоні, в нашій країні буде рости», - висловив упевненість політик.

Приймальню відкрито за адресою: м Дніпро, Січеславська Набережна, 33.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися