Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Дніпрі партійці організували подорож на кораблі для учасників конкурсу «Життя очима дитини - 2020»

Дніпропетровська команда «Опозиційної платформи - За життя» підвела підсумки творчого проекту «Життя очима дитини - 2020» і організувала для учасників прогулянку по річці Дніпро.

Так, фінал річного етапу проекту перетворився у велику сімейну прогулянку, яка об'єднала учасників проекту. Діти разом з батьками подорожували по Дніпру, пригощалися морозивом і отримували призи. Кожен з учасників отримав пам'ятний приз - магнітик із зображенням свого малюнка. Їх також привітав керівник Дніпровської міської парторганізації «ОПЗЖ» Сергій Нікітін.

«Ми вдячні партії «Опозиційна платформа - За життя», Геннадію Гуфману, Сергію Нікітіну за те, що вони приділяють увагу нашим дітям», - заявила мама учасника проекту Анна Мороз.

Проект «Життя очима дитини» реалізується вже четвертий рік. Цього року партійці отримали 656 дитячих малюнків від 413 авторів з усієї Дніпропетровської області. Всі малюнки учасників можна побачити в онлайн галереї проекту «Життя очима дитини» на сайті. За традицією, найцікавіші і яскраві дитячі малюнки, які були відібрані журі, розмістять на міських бігбордах в Дніпрі, Нікополі, Кривому Розі та Павлограді.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися