Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Дніпрі активісти розробили нові підходи в роботі з прихильниками партії

Експерти і ЗМІ відзначають роботу партійної організації «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі, як найбільш нестандартну і активну, спрямовану на побудову довгострокових відносин з виборцями. Поширенню цього досвіду на території Дніпропетровської області був присвячений захід, який пройшов в форматі семінару-презентації в Дніпрі.

На семінарі, ініційованому керівником Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційної платформи - За життя» Геннадієм Гуфманом, партійні активісти ділилися досвідом, презентували свої проекти, обговорювали принципи і особливості їх розробки і реалізації. Крім того учасники семінару в формі організаційно-діяльнісної гри виробляли нові підходи і техніки комунікації з прихильниками партії. Такий нетиповий для партійних кіл формат спільної роботи дав не тільки продуктивний результат і безліч цікавих ідей, а й об'єднав усіх учасників, ще більше згуртував і зміцнив почуття команди.

Коли в грудні Геннадія Гуфмана вибрали керівником Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа - За життя», він заявив про свій намір впроваджувати нові методики в регіоні. Даний захід і його підсумки якраз і демонструють успішне втілення в життя озвучених новим керівником планів.

«Багато учасників відзначили неформальну і дуже дружню обстановку зустрічі. І ми б хотіли зберегти цей дух команди друзів-однодумців. Тому що саме ця атмосфера мотивує людей, передає щире ставлення до нашої діяльності, до наших завдань і переконань, залучає прихильників. Нам дуже приємно, що люди це відчувають і довіряють нам! Ми хочемо підтримувати імідж сучасної партії, яка здатна перетворити політику в суспільну користь!» - зазначив Геннадій Гуфман.

Опубліковано: 14 лютого 2020
×
Приєднатися