Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Чернівецькій облраді буде створена група «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – фракція Опоблоку припиняє свою діяльність

Фракція Опозиційного блоку в Чернівецькій обласній раді припиняє свою діяльність – найближчим часом буде створена група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Про це голова фракції Олександр Болтунов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Він підкреслив, що Опозиційний блок з політичної сили перетворився на корпорацію з обслуговування бізнес-інтересів його нинішніх керівників. «Постійні безпринципні оборудки з владою, явна і прихована підтримка на президентських виборах Петра Порошенка унеможливила наше перебування у фракції цієї політичної сили. Саме висунення Вілкула, який не мав жодних шансів на перемогу, не дозволило Юрію Бойку вийти до другого туру – не вистачило кількох відсотків», – зазначив депутат Чернівецької облради.

«Але керівництво Опоблоку ніяких висновків не зробило, і вони кинулися в ноги вже новій владі в надії хоч на якісь «преференції». Але людей не обдуриш – вони бачать, хто є хто. Бачать, хто відстоює їхні інтереси, а кого цікавить тільки особиста вигода. Тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ може дати відповіді на виклики, що стоять перед країною, добитися миру, повернути людям нормальне гідне життя. Лідери партії не бояться за свої рейтинги і впевнено втілюють мирний план для України», – підкреслив Олександр Болтунов.

Він зазначив, що рішення про вихід з партії «Опозиційний блок» і вступ до партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» є усвідомленим і єдино правильним. «Зрадники йдуть у політичне небуття, а рейтинг і довіра до ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зростає. Я вірю в нашу перемогу і в силу нашої партії та людей, які нас підтримують», – написав Олександр Болтунов.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися