Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Черкаському депутати від ОП-ЗЖ борються із незаконною вирубкою лісу

У Черкаській сільській територіальній громаді Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ організували рейди щодо боротьбі із незаконною вирубкою лісу. До ініціативи опозиціонерів вже приєдналося багато жителів сіл і селищ. Про це повідомив обраний від ОП-ЗЖ глава громади Андрій Головаш.

«Незаконна вирубка лісу сягнула загрозливих масштабів. Тому разом з нашою командою ОП-ЗЖ у сільраді ми ухвалили рішення організувати щоденне чергування в тих місцях, де раніше були помічені «чорні лісоруби». До нашої ініціативи вже приєдналося багато жителів селищ громади. Люди активно беруть участь у рейдах, ведуть спостереження за лісосмугами. Часто надходять дзвінки навіть вночі, і тоді разом з правоохоронцями ми виїжджаємо на місце нелегальної вирубки і затримуємо правопорушників. Об'єднавши зусилля, ми вже змогли досягти певних результатів. Так за останні місяці стало фіксуватися набагато менше варварських спроб вирубки ліси», - зазначив Андрій Головаш.

За його словами, на рівні парламенту необхідно ще більше посилити відповідальність за незаконну вирубку лісу.

«На жаль, разом із нашими депутатами ми стикаємося з проблемою покарання тих осіб, яких спіймали на місці нелегального вирубування. У результаті за статистикою з десяти затриманих, реальні терміни отримують всього один-два «чорних лісорубів» . Ми в чергове закликаємо владу звернути увагу на цю проблему, ще більш посилити вже існуючу відповідальність. Якщо ми хочемо зберегти залишену нам нашими батьками природу, то ми вже сьогодні повинні самоорганізуватися і активно діяти», - резюмував глава Черкаської ОТГ.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися