Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Черкасах партійці організували святкування Дня фізичної культури

Активно, із максимальним запалом та дотриманням усіх карантинних обмежень. Саме так 12 вересня на березі Дніпра пройшло святкування Дня фізичної культури та спорту. Кількадесят юних черкаських спортсменів визначали найвправнішого у кількох видах естафети. Свято організувала місцева організація партії «Опозиційна платформа – За життя».

За перемогу змагались кілька команд із учасників різного віку. Втім, усі мали недитячу жагу перемогти. Місцеві тренери підтверджують: завдяки таким заходам діти стають значно активнішими, отримують додаткову мотивацію і заохочення дітей займатись спортом.

Переможцем змагань стала команда, яка набрала найбільше очок. Змагальники отримали грамоти та цінні подарунки від організаторів. Без відзнак не залишилась жодна команда.

«Я дуже рада, що саме сьогоднішній день - свято спорту - зібрав стільки прекрасних людей. Це означає, що вони хочуть розвиватися і бути здоровими та сильними, – поділилась враженнями заступниця голови міської організації «ОПЗЖ» Юлія Погостінська. – Із власного досвіду знаю, що спорт – це не тільки здоров’я, але і дисципліна, роботоздатність, вміння досягати поставлених цілей. Нехай ці дітлахи крок за кроком впевнено йдуть до своїх мрій!».

 

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися