Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Бахмуті радикали напали на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Тиск на Бахмутську організацію ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже набув систематичного характеру. У ніч на 16 жовтня, після проведення Форуму миру, організованого командою кандидата в мери Бахмута від ОП-ЗЖ Валерія Слєсарєва, невідомі молодчики облили фарбою фасад громадської приймальні міської парторганізації. Також були пошкоджені рекламні борди.

У Бахмутській парторганізації напад пов'язують зі спробами міського голови Олексія Реви шляхом залякувань і погроз вибити з передвиборчих перегонів свого основного конкурента – Валерія Слєсарєва.

«Тиск на представників ОП-ЗЖ у Бахмуті відбувається постійно. Після кожної зустрічі з виборцями наших кандидатів викликають до правоохоронних органів для дачі свідчень, їм погрожують, за ними ведеться постійне стеження. Місцева влада, розуміючи неминучість свого провалу на виборах, б'ється в конвульсіях і вдається до найбрудніших методів політичної боротьби. Але нас не залякати, ми готові дати рішучу відсіч усім нападкам на нашу команду. Упевнений, що 25 жовтня жителі Бахмута відправлять цю злочинну владу на смітник історії та проголосують за мир і за життя – за команду ОП-ЗЖ і нашого кандидата в мери міста Валерія Слєсарєва», – зазначив кандидат в депутати Бахмутської міської ради Олександр Уколов.

За його словами, рейтинг ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Бахмуті становить понад 60%. Також постійно зростає рейтинг кандидата в мери Валерія Слєсарєва, який вже зрівнявся з рейтингом чинного мера Олексія Реви.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися