Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У 52 окрузі проходять масштабні фальсифікації виборів з метою вкрасти перемогу у Олега Погодіна

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

У Торецьку Донецької області проходять масштабні фальсифікації результатів голосування на користь кандидата від «Батьківщини» Євгена Яковенка.

Зафіксовані понад 500 фактів порушень – масові вкидання бюлетенів, мінування дільниць, каруселі, пошкоджені коробки з бюлетенями, затягування процедури підрахунку голосів, переписані по кілька разів протоколи з дільничних виборчих комісій.

Євген Яковенко скупив окружну і дільничні комісії, і більшість членів окружкому фальсифікують результати виборів на його користь, не звертаючи уваги на глобальні порушення з боку ДВК.

Згідно з даними екзит-полу і попередніми даними Центральної виборчої комісії, перемогу в 52-му виборчому окрузі отримує Олег Погодін, кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, партія набирає більше 59% підтримки.

Ми звертаємося до:

- Голови Окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу №52 Саєнка Олександра Миколайовича,

- заступника Голови комісії Захарченко Ірини Віталіївни,

- Секретаря комісії Медведєвої Яни Валеріївни,

і членів ОВК:

- Альмендерової Інеси Вікторівни,           

- Бойко Марини Петрівни, 

- Бондаренко Інни Олегівни,        

- Галаган Людмили Яківни,           

- Гросул Еліни Анатоліївни,

- Діденко Наталії Миколаївни,      

- Дмитрієвої Марини Миколаївни,          

- Кабачек Світлани Вікторівни,     

- Кириленко Ольги Леонідівни,    

- Курдюкової Наталії Євгенівни,   

- Николаєнко Олени Вікторівни,   

- Савенко Наталії Андріївни,         

- Сафонової Дар’ї Євгеніївни,        

- Снитка Романа Володимировича

- Ядченко Тетяни Григорівни

Не виконуйте злочинні розпорядження замовників фальсифікацій, які з тріском програли вибори і вже визнали свою поразку, не йдіть на порушення законодавства. Політичні ділки сховаються, а відповідати перед законом доведеться вам особисто!

Нагадуємо, що перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права… або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин згідно до ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Підробка виборчих документів згідно до ч. 2 ст. 158 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Фальшування виборчих протоколів або включення до такого протоколу завідомо недостовірних відомостей відповідно до ч. 3 ст. 158 Кримінального кодексу України караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Виконайте свій обов’язок згідно до закону і не намагайтеся своїми діями спотворити вибір українських громадян!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захистить право людей на вільне волевиявлення. Ми не допустимо фальсифікації вибору жителів Торецька і не дамо вкрасти перемогу у Олега Погодіна.

Опубліковано: 23 липня 2019
×
Приєднатися