Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Більш жорстке трудове законодавство суперечить Конституції та порушує права людей, ‒ Віктор Медведчук

Нове трудове законодавство, яке готує влада, є антинародним за своєю суттю ‒ воно істотно обмежує права, свободи і гарантії найманих працівників. Про це заявив Віктор Медведчук, народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» в кулуарах Верховної Ради, коментуючи журналістам чергову законодавчу ініціативу влади.

«Знаєте, ну, по-перше, відразу треба сказати, що цей законопроект суперечить статті 22 Конституції, тому що в цій статті Конституції передбачено, що заборонено звуження, зменшення або скасування будь-яких прав, свобод і гарантій, передбачених Основним Законом України. У цій ситуації йдеться про зміну багатьох прав і свобод, а найголовніше ‒ гарантій з боку роботодавця. Цей законопроект спрямований на задоволення зростаючих потреб роботодавців, він спрямований проти інтересів тих, хто є найманими працівниками», ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Парламентарій також зазначив, що партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» подала альтернативний проект закону і зробить все для того, щоб законопроект, підготовлений владою ‒ антинародний, спрямований проти прав і свобод, гарантій найманих працівників, ‒ не був прийнятий.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися