Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зусиллями Сергія Кальцева у Запорізькій області відновив роботу госпіталь ветеранів війни

Завдяки наполегливій та принциповій позиції голови фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Запорізькій облраді Сергія Кальцева вдалося вирішити проблему оздоровлення і лікування ветеранів війни, учасників ООС, інвалідів війни та дітей з інвалідністю.

«29 квітня на позачерговій сесії Запорізької облради я звернувся до керівництва облдержадміністрації з вимогою негайно знайти кошти і можливості для якнайшвидшого відновлення роботи госпіталю для ветеранів на Великому Лугу. Адже ще у вересні 2020 року президент, перебуваючи з робочою поїздкою в регіоні, дав доручення Кабінету міністрів вирішити питання щодо закладу. Госпіталь не працював, втратив бюджетне фінансування, але, врешті-решт, ми домоглися свого! Сьогодні наші ветерани мають повноцінну можливістю підлікуватися і відпочити», – підкреслив Сергій Кальцев.

Зараз на у госпіталі відновлюють здоров’я 80 ветеранів, учасників, інвалідів війни та дітей з інвалідністю. До їхніх послуг – клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети, огляд фізіотерапевта, хірурга, офтальмолога, кардіолога, психолога тощо. Потужності закладах дають змогу щомісяця лікувати 200 пацієнтів і приймати щорічно майже три тисячі відвідувачів.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися